Hizmetlerimiz

Havalandırma kanal ve fanları

Havalandırma kanal ve fanları;Fanlar havalandırma sistemlerini en önemli parçalarından birisidir. Hayatımızın pek çok alanında gerekli havalandırmayı sağlama için kullanılır.

Bacasız Havalandırma Sistemleri

Bacasız Havalandırma Sistemleri Nedir ? ;Bacasız havalandırma yani elektrostatik filtreler son dönemde sağlamış olduğu kolaylıklar ile bir hayli fazla rağbet görmektedir.

Karbon Filtre uygulamaları

Karbon Filtre uygulamaları;Karbon filtre sistemleri gaz, sıvı ve katı maddeleri uzman bir biçimde çekmekte ve yüzeyde ince bir film tabakası oluşturmaktadır. Yani bu maddeleri absorbe edebilmektedir.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri;Kullanılan mekanların istenen sıcaklıkta tutabilmesi için iç ortamdan dış ortama çevreye olan ısı kaybının karşılanması ile çalışan sistemlerdir.

Her türlü baca uygulamaları

Her türlü baca uygulamaları;Çift Cidarlı ; Bazı kapalı hazneler cift cidarlıdır. Yani pik döküm hazne etrafına saçtan ikinci bir mantolama yapılarak döküm ve saç arasında hava geçişi bırakmak ve burda pike ve saça değen havanın ısınmasıyla oluşan sıcaklığı da borular vasıtası ile odanın içine almak mümkündür.

Call Now ButtonHızlı İletişim