Hizmetlerimiz

Havalandırma kanal ve fanları

Fan Çeşitleri. Birçok havalandırma fanı çeşidi bulunmakta olup, her birinin ayrı özellikleri bulunmaktadır. Aksiyel fan, radyal fan, salyangoz fan, kanal fanı, çatı fanı, duman tahliye fanı, hücreli fan, menfezler, plastik fanlar, aspiratörler ve vantilatörler şeklinde çeşitleri bulunmaktadır.

Bacasız Havalandırma Sistemleri

PR-KDS serisi koku ve duman tutucu filtreleme santrali; endüstriyel mutfaklarda, imalathane ve fabrikalarda oluşan dumanın yok edilmesi açısından çok önemli bir yere sahiptir. Elektrostatik filtreler ile ortam da bulunan 0,3 mikron ve daha büyük boyutlarda ki partikülleri %99’a varan oranlarda filtre edip çevreye olabildiğince az zarar vermek amaçlanmıştır.

Karbon Filtre uygulamaları

Yaygın olarak kullanılan havalandıma sistemlerinde endüstriyel adsorbanlar arasında çevre kirlili­ğini kontrol amacıyla, şu anda kullanıllan adsorbanların en önemlisi, yüksek gözeneklili­re sahip aktif karbonlardır.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri

Apartmanların ve sitelerin yönetiminde yasalara uygun işlemlerin yapılması, zorunlu günlük ihtiyaçlarımızın karşılanması, insan sağlığı ve can güvenliğinin sağlanması kapsamında en önemli makine parkurlarından ve yönetim hizmetlerinden biri de apartman ve sitelerde tesis edilmiş ısıtma ve soğutma sistemlerinin bakım, onarım ve denetim hizmetlerinin tedarikidir.

Her türlü baca uygulamaları

Bacalar binalarda kirli havayı dışarı atmak, binaya temiz hava temin etmek, binada çöplerin atılması ve tesisat hatlarını döşenmesi gibi amaçlarla yapılan kanallardır.